Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Blog

Obrázok ku článku UNBOXING: Kenwood M-420DAB

UNBOXING: Kenwood M-420DAB

Značka Kenwood má za sebou bohatú históriu. Viac ako 20 rokov bola partnerom F1 McLaren a dokonca zabezpečovala aj vysielačky na vesmírnej stanici. V dnešnom unboxingu si povieme niečo o mikro HiFi systéme Kenwood M-420DAB.

04.01.2022

Michal Čabai

Obrázok ku článku UNBOXING: Kenwood M-918DAB

UNBOXING: Kenwood M-918DAB

Značka Kenwood má za sebou bohatú históriu. Viac ako 20 rokov bola partnerom F1 McLaren a dokonca zabezpečovala aj vysielačky na vesmírnej stanici. Dnešný Unboxing poteší ľudí ktorí majú radi nadčasový dizajn a hľadajú príjemného spoločníka do domácnosti, garáže či na záhradu. Pozrieme sa na mikro systém Kenwood M-918DAB a na to čo od neho môžeme očakávať.

08.12.2021

Michal Čabai

Obrázok ku článku UNBOXING: Kenwood CR-ST100S-DAB

UNBOXING: Kenwood CR-ST100S-DAB

Dnes pokračujeme v unboxingu produktov značky Kenwood štýlovým rádiom Kenwood CR-ST100S DAB+.

24.11.2021

Michal Čabai

Obrázok ku článku UNBOXING: Multifunkčné autorádio Kenwood DMX 5020DABS

UNBOXING: Multifunkčné autorádio Kenwood DMX 5020DABS

Vedeli ste, že používanie smartfónov za volantom je podľa štatistík ešte nebezpečnejšie ako alkohol? Dnes si ukážeme ako používať smartfón za volantom bez toho, aby to bolo nebezpečné pre vás či okolie. Vitajte pri unboxingu auto rádia Kenwood DMX 5020DABS.

27.10.2021

Michal Čabai

Obrázok ku článku Rádio na stůl i na cesty

Rádio na stůl i na cesty

Digitální rozhlasové vysílání (DAB) v Česku běží, a třebaže má před sebou ještě dlouhou cestu plnou nejasností (viz S&V 4/21), rozhodně už nyní je co poslouchat. Následující dvojice DAB rozhlasových přijímačů (samozřejmě zvládají i FM) patří do kategorie stolní a přenosné.

20.06.2021

Stereo & Video

Obrázok ku článku Tranzistoráky s DAB a BT

Tranzistoráky s DAB a BT

Digitalizace se neúnavně probíjí celým audio a video světem. Není to tak dlouho, co jsme byli nuceni vyměnit staré televizory, nebo si k nim alespoň dokoupit set-top-boxy. Nyní se rozjíždí další etapa s DVB-T2 a většinu z nás čeká ta samá výzva ještě jednou.

18.06.2020

Stereo & Video

Obrázok ku článku KENWOOD DRV-A301W: Autokamera do každého auta

KENWOOD DRV-A301W: Autokamera do každého auta

Autokamery sa stávajú už neoddeliteľnou súčasťou výbavy automobilov, ako autorádio či navigácia. Taká kamera Vám pomôže najmä pri poistných udalostiach, ale aj ako doplnková spomienka z dovolenky. Jednu z takýchto autokamier sme za vás otestovali.

18.02.2020

Jaroslav Knirsch

Obrázok ku článku KENWOOD CR-M10DAB: Šikovný rádiobudík s nabúchanými vlastnosťami

KENWOOD CR-M10DAB: Šikovný rádiobudík s nabúchanými vlastnosťami

Len pred týždňom sme otestovali rádiobudík od značky KENWOOD s označením CR-ST50DAB a teraz tu máme jeho menšiu verziu. Ani neuveríte, čo všetko dokázali do takéhoto malého reproduktoru integrovať. Poďme sa na to pozrieť.

12.02.2020

Jaroslav Knirsch

Obrázok ku článku Recenze Kenwood CR-ST50DAB: Multifunkční rádio a bezdrátový reproduktor v jednom

Recenze Kenwood CR-ST50DAB: Multifunkční rádio a bezdrátový reproduktor v jednom

V dnešní recenzi se podíváme na dnes už době poněkud neobvyklý produkt. Jedná se o kombinovaný rádio přijímač, který podporuje jak FM a DAB, tak připojení pomocí Bluetooth a dalších metod. Jde v podstatě o jednoduchou mobilní poslechovou stanici, která se může hodit do míst, kde se nechcete stavět s nějakým větším audiosystémem.

06.02.2020

LetemSvětemApplem

Obrázok ku článku Najvšestrannejší prenosný reproduktor je od značky KENWOOD

Najvšestrannejší prenosný reproduktor je od značky KENWOOD

Značka známa najmä svojimi kvalitnými autorádiami to občas skúša aj na trochu príbuzných odvetviach. Tentoraz skúša na trh preraziť so svojimi dvoma novými prenosnými reproduktormi. A môžme potvrdiť, že má našliapnuté dobrým smerom.

31.01.2020

Jaroslav Knirsch

Obrázok ku článku Japonský KENWOOD uvádza na trh dva modely domácich štýlových DAB+/FM rádii

Japonský KENWOOD uvádza na trh dva modely domácich štýlových DAB+/FM rádii

Značka KENWOOD, ako jeden zo svetovo najrešpektovanejších svetových výrobcov rádií, autorádií a vysielačiek prichádza na trh s novinkami v oblasti domácimi prenosnými rádiami. Digitálne vysielanie (DAB+) tu už máme pár rokov a je škoda naň neprejsť.

26.01.2020

Jaroslav Knirsch

Obrázok ku článku Multimediálna jednotka Kenwood DNX7170DABS s pripojenou kamerou

Multimediálna jednotka Kenwood DNX7170DABS s pripojenou kamerou

Kenwood jednotky sú plné užitočných funkcií a sú ideálnou voľbou, ak hľadáte mobilné pripojenie s množstvom AV funkcií. Jednou z nich je zariadenie DNX7170DABS obsahujúce funkciu Android Auto a Apple Car Play spolu s možnosťou voliteľnej externej kamery s predným a zadným pohľadom (Dashcam Link). To znamená, že môžete jednoducho nainštalovať Kenwood DRV-N520 ako plne integrované riešenie.

09.02.2018

Jaroslav Knirsch

Obrázok ku článku Obklopte sa zvukom pomocou slúchadiel Kenwood

Obklopte sa zvukom pomocou slúchadiel Kenwood

Tradičný výrobca Care a Home Hifi elektroniky Kenwood predstavil nové produkty, ktorými sa bude tento rok pýšiť. Nechýbajú medzi nimi ani tri nové slúchadla - slúchadla na uši KH-KR 900 a dvoje slúchadla do uši KH-CR 500 a KH-SR 800. Posledné menované by mali potešiť hlavne športovcov. Poďme sa na nich teda pozrieť bližšie.

19.02.2016

Soňa Kalaninová