Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

UNBOXING: Multifunkčné autorádio Kenwood DMX 5020DABS

Michal Čabai

27.10.2021

Vedeli ste, že používanie smartfónov za volantom je podľa štatistík ešte nebezpečnejšie ako alkohol? Dnes si ukážeme ako používať smartfón za volantom bez toho, aby to bolo nebezpečné pre vás či okolie. Vitajte pri unboxingu auto rádia Kenwood DMX 5020DABS.

Auto rádio Kenwood nám ponúka dotykový displej s jednoduchým ovládaním. Na tomto displeji je možné si nastaviť svietivosť podľa vašej chuti a taktiež má špeciálnu ochranu čo zabezpečuje kvalitnú viditeľnosť čo zabráni odtlačkom prstov. Kenwood má tiež jednu obrovskú výhodu, ktorou je zrkadlenie obrazovky. Rádio si viete prepojiť so smartfónmi od Apple a Samsungu, pomocou káblu alebo funkcie Bluetooth. Vysvetlíme si aj ovládanie rádia, ukážeme si aké doplnky k rádiu dostanete a na čo slúžia a taktiež si predstavíme mnohé výhody a funkcie ktoré vám toto rádio ponúkne.

Za priaznivú cenu si viete zakúpiť zaujímavého spolucestujúceho s mnohými funkciami, ktorý vám pomôže nielen pri telefonovaní ale aj pri bezpečnosti na cestách. Celý unboxing si môžete vychutnať na kanáli Magazínu Vždy:

 

Súvisiace produkty

Pošlite článok známemu