Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

O nás

Distribútorom značky KENWOOD je od roku 1993 DSI Slovakia s.r.o. - obchodná spoločnosť, špecialista na dovoz a distribúciu spotrebnej elektroniky do maloobchodnej siete v Slovenskej a Českej Republike.

Začínali sme s distribúciou legendárnych značiek audio a videokaziet TDK, audiosystémov Aiwa, autorádií KENWOOD, hifisystémov Harman/Kardon a reproduktorov JBL, na ktorých sme "vyrástli".

"Sme hrdí na to, že sme to boli my, kto stál za ich úspechom od roku 1993 na Slovensku a v Čechách."

Dnes sú našou vizitkou predovšetkým legendárne až kultové značky, ktoré určujú trendy vo svojich oboroch: Harman/Kardon, JBL, KENWOOD, Ariete, Revlon… Našou prácou je "lokalizácia" výrobkov pre naše trhy. To znamená, že posudzujeme vhodnosť výrobkov, vytvárame uživateľské príručky, zabezpečujeme marketing, testy, recenzie a po samotnom predaji našim predajcom aj záručný a pozáručný servis výrobkov. Našimi obchodnými partnermi sú tuzemskí aj nadnárodní obchodníci, elektro siete, eshopy, elektrošpecialisti.... a našimi klientami sú všetci spotrebitelia, ktorí si naše výrobky od nich kúpia. Ako špecialisti pre nich pripravujeme riešenia pre náš trh a nášho zákazníka.

Našou misiou je spokojný zákazník.