Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Multimediálna jednotka Kenwood DNX7170DABS s pripojenou kamerou

Kenwood jednotky sú plné užitočných funkcií a sú ideálnou voľbou, ak hľadáte mobilné pripojenie s množstvom AV funkcií. Jednou z nich je zariadenie DNX7170DABS obsahujúce funkciu Android Auto a Apple Car Play spolu s možnosťou voliteľnej externej kamery s predným a zadným pohľadom (Dashcam Link). To znamená, že môžete jednoducho nainštalovať Kenwood DRV-N520 ako plne integrované riešenie.
Vďaka vstavanej funkcii super HD a HDR, poskytuje DRV-N520 jasné záznamy cesty. Navyše vstavaný G-Force senzor prebudí kameru, keď je vaše auto zaparkované a môže zaznamenať či bolo vaše auto nabúrané na parkovisku.

Kenwood DNX7170DABS

Model DNX7170DABS je vybavený super jasným 7" displejom, ktorý vám umožní vychutnať si Apple CarPlay alebo Android Auto v plnej 2DIN veľkosti. To vám umožní bezpečne využívať mobilné funkcie za volantom, príjem hovorov počas jazdy, nechať si čítať poštu, odosielať/prijímať SMS, mapy/trasy Apple, iTunes hudbu, podcasty a mnoho ďalšieho. Funkcia rýchleho nabíjania pomocou 1.5A USB výstupu udržuje batériu vášho mobilného zariadenia v plnej kondícii.

Kenwood DNX7170DABS

Súčasné pripojenie 2 telefónov bezdrôtovo s hlavnou jednotkou je ideálne pri ceste s rodinou a môžete zdieľať hudbu s ostatnými v aute. Ale to nie je všetko, DNX7170DABS je dodávaný s navigáciou Garmin, DVD jednotkou a DAB+ rádiom. Zábavné možnosti sú obrovské!

Súvisiace produkty

Pošlite článok známemu