Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Obklopte sa zvukom pomocou slúchadiel Kenwood

Tradičný výrobca Care a Home Hifi elektroniky Kenwood predstavil nové produkty, ktorými sa bude tento rok pýšiť. Nechýbajú medzi nimi ani tri nové slúchadla - slúchadla na uši KH-KR 900 a dvoje slúchadla do uši KH-CR 500 a KH-SR 800. Posledné menované by mali potešiť hlavne športovcov. Poďme sa na nich teda pozrieť bližšie.
KH-KR900
Tieto slúchadla sú vlajkovou loďou nové rady slúchadiel Kenwood. Boli navrhnuté tak, aby poskytovali dokonalé kvalitný zvuk, komfort pri dlhodobom nosení a zároveň umožnili užívateľovi nájsť okamžik pokoja a ticha v hektickom svete. Slúchadla dedia designový koncept po vysoko oceňovaných audio systémoch Kenwood a ich kvalitný zvuk môžeme popísať ako "otvorený a detailný". Slúchadla produkujú vzrušujúce basy s jasnými stredmi a výškami. Kombinácia štyroch ladiacich portov, ktorú Kenwood nazval "Quad Duct Engine", poskytuje vyváženú odozvu nízkej frekvencie. Komfort a skvelú izoláciu zvuku zaisťuje pamäťová pena, z ktorej sú vyrobené náušniky. Pekne vypchaté naušníky sedia pohodlne na ušiach a most udržuje slúchadla pevne, ale ľahko na hlave.

Zároveň tieto slúchadla skvele spolupracujú s našimi smartphonmi. Na plochom, neuzliacom sa kábli je jedno-tlačidlový ovládač so zabudovaným mikrofónom, ktorý vám umožní prijať telefónne hovory. Je kompatibilný s telefónmi iPhone® alebo Android™.

Odpojiteľný kábel, skladací dizajn a prenosný vačok z nich naviac robí skvelého spoločníka na cesty.

Kenwood KH-KR900

KH-CR500
Tieto slúchadla do uši, navrhnuté v podobnom štýle ako predošlé, skvele sedia v ušiach a ponúkajú zvuk dosahujúci kvality slúchadiel na uši a to hlavne vďaka spojeniu vysokej hustoty materiálu a konštrukcii bass portov. Plochý kábel, sa rovnako ako u KH-KR900 nezamotá a taktiež k slúchadlám patrí jedno-tlačidlový ovládač s mikrofónom na uskutočnenie telefónnych hovorov u iPhone® alebo Android™.

K slúchadlám patria aj špunty z penovej hmoty a silikónom v troch veľkostiach a púzdro na bezpečné prenášanie slúchadiel.

Kenwood KH-CR500

KH-SR800
Sú slúchadlá do uši so štýlom podobným dvom predchádzajúcim modelom, ktoré sú navrhnuté pre potešenie športovcov. Pivot Motion Fit zaistí, že slúchadla zostanú pevne v uchu aj pri behu alebo posilňovaní v telocvični. Nie je treba obávať sa ani dažďa, slúchadla sú vode-odolné a majú tiež v plochom, nezamotavajúcom sa kábli zabudovaný ovládač a mikrofón odolný proti postriekaniu. Rovnako, ako u predchádzajúcich modelov, aj tu je zabezpečená spolupráca so smartphonmi iPhone® alebo Android™.

V balení je k dispozícii aj set špuntov, ktoré redukujú úroveň zvuku frekvencii, ktoré generuje cestná doprava. Umožňuje tak športovcom nerušene poslúchať muziku a zároveň nestratiť prehľad o okolí. Vysoká hustota materiálu a krúžok na potlačenie vibrácii produkuje pevný stredobasový zvuk. Hlbokých basov aj jasných stredov a výšok je dosiahnuto 10 mm neodymiovými meničmi.

Kenwood KH-SR800

Na záver stačí snáď iba dodať, že slúchadla budú dostupné v dvoch farbách, čierne a červené.

Pošlite článok známemu